Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Izstāde «Pirmā» – atskats uz notikumiem

Izstāde «Pirmā» savu ceļu sāka vēl 2003. gada decembrī, kad, iepazīstoties ar Limbažu neatkarīgās rokmūzikas festivāla «Putnudiena 2004» organizatoru Kalvi Gerķi Sergejs Bižāns tika nostādīts fakta priekšā – uz 2004. gada 30. janvārī Limbažos, festivāla ietvaros ir jārīko izstāde. Pēcāk izstāde vēl vairākas nedēļas pavadīja Jelgavā, klubā «Jelgavas Baltie Krekli».

Izstādes tapšanā un atklāšanā piedalījās un līdz ar to paldies izpelnījušies: Kalvis Gerķis, Ainārs Tamisārs, «Labvēlīgais Tips», «Hell On Wheels», «Vennaskond», «Disco Ensemble», «No Shame», «Exit», «Dzelzs Vilks», «Direct Injection», «Skumju Akmeņi», «Selfish Scream», «Double Faced Eels», «Old River Crow», «No Neighbours», «Soundarcade», Claes Nordling, Inese Kalniņa, Baiba Ladiga, Mārtiņš Krūmiņš, Kristīne, Spriedēja, Kaspars Beķeris, Gints Veļika un daudzi daudzi citi. Paldies jums.

2004-04-20

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.