Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Orientēšanās 70 gadu jubilejas un sezonas noslēguma balle

 Balle Baložos, kur ļoti ļoti nekuplā skaitā savācās Latvijas orientēšanās sporta piekritēji. Žēl, ka tik maz cilvēciņu atnāca, bet pasākumam nebija ne vainas. Cepuri nost, Briksnis, protams, ir labākais - gan izklaidējošā ziņā, gan arī sarosīšanās ziņā.

Gatavojamies nākamajai sezonai un mēģinam atrast kaut kur uz šīs planētas sniegu, lai varētu ko padarīties arī ziemas laikā.

Foto: Sergejs Bižāns

 

2006-12-09

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.