Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Jaunās rokmūzikas festivāls (JRF) 2006. Skatuves norises. I daļa

Svaigs skatījums uz svaigām un jau pārbaudītām lietām - tā varētu nodēvēt šī gada Jelgavā notiekošā Jaunās Rokmūzikas festivāla programmu. Plašais rokmūzikas spektrs (salīdzinot ar citiem gadiem) un ļoti mērķtiecīga un vienota skatītāju komanda ar katru gadu arvien vairāk spēj pārsteigt gan festivāla jaunos viesus, gan arī jau pieredzējušos skatītājus - veterānus. Un pateicoties festivāla tēta - Mārtiņa Zviedra rūpēm festivāls katru gadu iegūst arī jaunus veidolus - ja pagājušā gada pasākums tika nokristīts kā pankotēka, tad šim gadam nosaukumu vēl ir iespēja izdomāt.

Papildus informācija par festivālu: sv.lv/jrf/ 

Foto: Sergejs Bižāns 

2006-08-12

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.