Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Sporta kluba Briksnis rīkotais orientēšanās duatlons

Sporta kluba Briksnis duatlona mačs notiek jau ne pirmo gadu. Šogad tas piedevām ir izgājis starptautiskā arēnā, jo tagad duatlona sacensībās piedalās arī ārzemju sportisti. Duatlona sacensībās piedalījās 20 komandas. Finišēt izdevās visiem dalībniekiem, dažus gan nācās diskvalificēt, toties vismaz nebija mežā jāmeklē.

Iz pieredzes ir zināms, ka tāda veida sacensības nebūs īpaši pārspīlēti apmeklētas, jo velo + orientēšanās kājām nav īpaši populāra. Tie, kas piedalās piedzīvojumu sacīkstēs, Brikšņa duatlonu izmanto kā veselīgu treniņu, savukārt pārējie dalībnieki - kā veselīgas, saprātīgas sacensības, kurās nav jāizmēģina pacietības sliekšņa pārsniegšana, kāju ielāpu veidošanas tehnoloģijas un ģībšana aiz bezspēka (uz aristokrātisko galma sabiedrību tas neattiecas).

Kad nu tā, tad nu tā: pieejami no sacensībām ir ne tikai fotoattēli, bet arī Rezultāti, Spliti pa grupām, Spliti pa distancēm. Pārējā informācija, protams, skatāma kluba Briksnis mājaslapā.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2006-08-06

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.