Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Latvijas orientēšanās čempionāts. 2. diena. II daļa

Nedēļas nogalē Jelgavā un tās rajonā tika noskaidroti Latvijas čempioni orientēšanās sportā – sprintā un garajā distancē. Svētdien, 21.maijā, sportisti cīnījās par čempiona tituliem garajā distancē, kas notika pie Kalnciema vidusskolas. Distanču garumi atkarībā no vecuma grupas bija no 3 līdz 17 kilometriem. Elites grupas sievietēm bija jāskrien 11 km ar 22 kontrolpunktiem, un šo distanci visātrāk veica iepriekšējās dienas līdere Aija Skrastiņa, atraujoties no 2.vietas ieguvējas Zandas Abzalones par 5 minūtēm. 3.vietā ierindojās viena no jaunākajām elites grupas sportistēm – Una Bērziņa no Madonas.

Savukārt elites grupas vīriem garajā distancē bija jāskrien 17 km, un visizturīgākais šoreiz bija Ģirts Veģeris no kluba Briksnis. Tikai 13 sekundes zaudējot līderim, arī garajā distancē 2.vietu ieguva sprinta vicečempions Jānis Zamovskis. 3.vietā - Guntars Šmitiņš no kluba Purva bridējs.

Šī gada Latvijas čempionātā sprinta distancē startēja vairāk kā 400 dalībnieki, garajā distancē – vairāk kā 500. Vislielākais dalībnieku skaits bija 14, 16 un 18 gadus veco puišu grupās (V 14, V16 un V18) katrā no tām startējot vairāk kā 40 jaunajiem sportistiem. Meiteņu konkurencē vissīvākā cīņa bija 14 gadus veco meiteņu grupā (S 14) - sprinta distancē 22 dalībnieces; garajā distancē vislielākā konkurence bija S 16 grupā – 24 dalībnieces.

Par Latvijas čempioniem abās distancēs – sprintā un garajā distancē – kļuva vairāki sportisti: Līga Valdmane no Valmieras (S12), Ilze Cahrauska no Saldus (S16), Krista Mihailova no kluba Auseklis (S18), Aija Skrastiņa no kluba Briksnis (S21 E), Melita Rusule no Ogres (S 21 D), Ruta Kukka no kluba Kāpa (S55), Māra Bolšteina no kluba Alnis (S60), Ilze Bruce no Saldus (S65), Ivars Kļaviņš no kluba Auseklis (V14), Renārs Roze no Ogres (V20), Jānis Turks no kluba Taka (V50), Rodrigo Slaviņš no kluba Balta (V65). Plašāka informācija par 2006. gada Latvijas čempionāta rezultātiem publicēta Latvijas Orientēšanās Federācijas interneta mājas lapā: www.orient.lv.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV.

2006-05-21

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.