Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Latvijas orientēšanās čempionāts. 2. diena

Otrā diena sacensībās iezīmējās ar ļoti nozīmīgiem faktiem. Galvenais no tiem, protams, bija lietus klātbūtne un stiprā vēja aprimšana, bet neiztika arī bez pārsteigumiem distancē. Godalgotais Eiropas vicečempions nomaldījās distancē, bija daudz mazāk diskvalificēto un dalībnieki beidzot pratās un sagaidīja apbalvošanas noslēgumu.

Organizatoru un dalībnieku vārdā īpaša pateicība ir Kalnciema pamatskolas virtuves darbinieku kolektīvam par milzīgo pretimnākšanu un brīnišķīgajām brokastīm/pusdienām/vakariņām.

Foto: Agris Samcovs, Zemgales ziņas

2006-05-21

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.