Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Latvijas orientēšanās čepionāts. 1. diena. II daļa

Nemaz nav jābrīnās par to, kāpēc šis sporta veids ir iekārojis tik plašu popularitāti - ne velti Lativjā tas ir atzīts par vispopulārāko sportaveidu, atstājot aiz sevis gan hokeju ar trakajiem līdzjutējiem, gan futbolu ar azartiskajiem skatītājiem. Orientēšanās vienmēr ir bijis sports, kurā tu parādi kaut ko sev un nevis skatītājiem. Tieši tāpēc arī pirmās dienas sacensības parādīja to, ko dalībnieki paši spēja gūt - sprinta distance Jelgavas Pārlielupes daļā ar garāko distances maršrutu nieka 3,3km garumā pierādīja, ka orientēšanās galvenais ir ne tikai ātras kājas, bet arī ass prāts un spēja operatīvi reaģēt.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2006-05-20

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.