Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Latvijas orientēšanās čempionāts. 1. diena

Spītējot stiprajam vējam un ne visai labvēlīgiem apstākļiem no saules puses, tas netraucēja Jelgavas centrā, iepretim Jelgavas 4. vidusskolai sapulcēties teju pus tūkstotim dalībnieku, kas piedalījās Latvijas orientēšanās čempionātā. Šis čempionāts iezīmējās ne tikai ar to, ka to organizēja viens no jaunākajiem Latvijas orientēšanās klubiem - klubs Briksnis, bet arī ar to, ka orientēšanās sports šogad Latvijā svin savu 70 gadu jubileju.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV. 

2006-05-20

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.