Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Kosmoss fotografijās - fantastikas cienītājiem un ideju trūkumā esošajiem

Veltīts visiem tiem, kas ir aizmirsuši vakaros izejot uz ielas paskatīties debesīs - brīnišķīgas dažādu astronomu veiktas debesu ķermeņu fotogrāfijas. Dažbrīd pat šķiet, ka tās nav īstas un pastrādājis ir kāds mākslinieks, bet nekā - visas redzamās tiešām ir fotogrāfijas, kuras apkopojis ir NASA un viņām visām ir arī savs, zinātniskais skaidrojums, kas atrodams līdzās šīm brīnišķīgajām bildēm.

Runa ir par Astronomy Picture of the Day Archive - vienu no interesantākajiem astronomijas fotogrāfiju arhīviem, kas ir sācis darboties teju divus gadus atpakaļ. 

2006-05-19

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.