Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Jelgava. Skati pār pilsētu Ziemassvētku laikā

Vienā no aukstākajām 2002. gada ziemas dienām, sasildoties centra krodziņā, uzvilcis cimdus un nodrošinājies pret aukstā vēja brāzmām ar labu šalli, uzlīdu Jelgavā Sv.Trīsvienības baznīcas tornī un iemūžināju to, kā pilsēta lēnām sāk grimt vakara tumsā, bet māju jumti vēl joprojām liecina par saules esamību.

Savdabīga zilo debešu, dzeltenīgi oranžās saules rūsas spēle ar zilganajiem pagalmu ēnojumiem rada fantastisku sajūtu, it īpaši, ja to redz klātienē.

Foto un teksts: Sergejs Bižāns

2002-12-25

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.