Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Jelgava. Vasaras rīts no putna lidojuma

Agra rīta pastaiga pa Jelgavas jumtiem un citiem augstajiem uzkāpjamajiem un neuzkāpjamajiem objektiem allaž ir sniegusi interesantu skatījumu uz pilsētu, kas vēl nav modusies, bet jau redz pirmos saules gaismas starus.

Šis bija viens no tiem jaukajiem rītiem Jelgavā, kad darbadiena vēl būs tikai pēc daudzām stundām, toties miglas neesamība ļāva apskatīt pilsētu no daudziem skatpunktiem - RAF dzīvojamā masīva nepabeigtā stadiona prožektoru torņiem, Sv. Trīsvienības baznīcas torņa un blakusešošajām ēkām.

Foto: Sergejs Bižāns.

2001-07-04

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.