Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Japāņu izstrādātās optiskās ilūzijas

Japāņu zinātnieki, nosēžot ne mazums stundu un pētot to, kā cilvēks uztver dažādas krāsas un to savienojumus, nonāca pie dažiem interesantiem faktiem un materiāliem, kas sākotnēji tika izmantoti testēšanai, bet tagad ir pieejami jums - sava un savu paziņu pārbaudei.

Papildus informācija par šo projektu un arī svaigākā informācija ir pieejama šī pētījuma mājaslapā: www.psy.ritsumei.ac.jp.

2006-05-19

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.