Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Interesants skatījums uz sieviešu fotogrāfiju

Šīs fotogrāfijas SV.LV nonāca ekskluzīvā kārtā. Brīnišķīgas sieviešu fotogrāfijas - skaists ir viss, sākot ar izvēlētajām gaismām un beidzot ar grimmu. Noteikti iesakām tās papētīt visiem esošajiem un topošajiem studiju fotogrāfiem.

Erotiskā pieskaņa piedod šīm fotogrāfijām papildus ekstrēmismu un skatījumu uz realitāti.

Foto un autortiesības: apneatic.com

2006-05-19

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.