Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

2. Pasaules karš fotogrāfijās. 2. daļa

Kas šķiet visjocīgākais - mūsdienās ar Otrā Pasaules kara sekām vairāk saistās pensionāru nesankcionētās pulcēšanās, nevis, piemēram, milzīgo kapsētu apsaimniekošana. Man ļoti patīk Bauska, kurā vēl joprojām ir saglabājušies gan kinoteātris «Uzvara», gan veikals «Uzvara», gan arī Uzvaras iela. Skaisti, ka cilvēki nevēlas aizmirst savu pagātni, lai kādam laikmetam, valdībai vai citiem apstākļiem tā bija pakļauta.

Tas sekundārais sveiciens visiem 9. maija svētkos.

Teksts: Sergejs Bižāns. Foto: No Krievijas muzeju arhīvu kolekcijām.

2006-05-09

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.