Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Miera kapi. Istaba. istaba. virtuve.

Principā jau nekas nopietns šitas nav un diez vai interesants būs daudziem, tāpēc neviens var neskatīties un neko par to vispār nezināt un nevienam no tā sliktāk nepaliks, bet tie, kam interesē - trīs pasākumi (īstenībā jau man šķiet, ka divi, bet pieņemšu, ka tomēr trīs). Notikuši dažādos laikos un dažādās vietās, bet visus vieno tas, ka tiek lietots, ir jautrība un daudz personāžu.

Galvenajās lomās: Valeria, Barbetta (Bārdiņa), Carol, Štefija (Stephie Graff), Laura (Colla), Vita (Sirke) un Sergio (Mr.SergE). Nu kaut kā tā. Fotografēja attiecīgi tie, kam nu tajā brīdī kaut kas bija pa rokai ar ko pazibsnīt.

2006-01-04

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.