Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Portreti. 4. daļa

Turpinot portretfotogrāfijas sēriju, šoreiz neliels uzsvars uz sieviešu dzimumu, kā izņēmumus piedāvājot arī vīriešus un vienu balodi.

Fotogrāfijās darbojās: Ašmaņa bigbends ar pašu maestro, Ingus Baušķenieks un «Dzeltenie Pastnieki», Margarita Vilcāne un LLU Auls, Iļja Lagutenko un «Mumiy Troll», Uldis Beitiņš un klubs «Tonuss», Imants Daksis un festivāls «Rozaa peldbaseins», Ieva Akurātere un grupa «Pērkons», guļoša meitene un Latvijas Dzelzceļš kā arī vēl viena būtne, kura pati par sevi pastāstīs, ja vēlēsies. Bet balodis paliek balodis.

Foto: Sergejs Bižāns.

2005-02-24

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.