Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Velo-foto sesija «Bieriņu Rudens»

Vien pāris kilometrus no Rīgas centra ir mazs, kontrastains rajoniņš Bieriņi, kas palicis daudz iecienītākās Mārupes ēnā. Brīnumainā kārtā vēl pierīgā palikušas arī dažas [pagaidām] neapbūvētas vietas, kur rudens klātbūtni var izjust ne sliktāk kā Siguldas gravās.

Kāds šeit pat pamanās turēt zirgus, kamēr blakus jaunas villas mauc augšā muitnieki, pilnvarnieki, deputāti u.c. «tautas kalpi». Bet štrunts par krāsainām lapām un zvēriem! Galvenā Bieriņu vērtība ir ļaudis, kam rūp arī lietas tālāk par savu slieksni. Tikai šādiem «dīvaiņiem» pateicoties rajons ieguvis Latvijas mērogiem unikālu akmens dārzu, un savdabīgos mākslas darbos pārtop pat Mārupītes krastos savāktie atkritumi.

Foto: Ģirts Zvirbulis.

2004-10-30

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.