Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Opus Pro» drauga Hjūvija dzimšanas dienas svinības «Paddy Wheelan's» krogā

Skotu kapteiņa dzimšanas dienas svinības tepat Vecrīgas ielās atrodamajā Īru krogā - ar šādiem vārdiem varētu raksturot to, kas notika aukstas janvāra piektdienas vakarā «Paddy Wheelan's» krogā.

Hjūvija dzimšanas dienā kā viesi bija sanākuši daudzi vairāk vai mazāk tuvi cilvēki, tai skaitā «Opus Pro» (gandrīz pilnā sastāvā) un grupas solista Alekša meita Aisha, kas ar savu draugu kompāniju nodrošināja jautrību uzdziedot pa kādai dziesmai Frīža vadītajā karaokē.

Foto: Sergejs Bižāns.

2005-01-21

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.