Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Portreti. 3 daļa

2004. gada laikā sakrājās vēl daži simti portretu, bet visus izskatīt un sakārtot galīgi negribas, tāpēc trešā portretu sergallerija ir tapusi izlases kārtībā pēc varbūtības principa atsijājot portretus no dažnedažādās vietās fotogrāfētiem materiāliem. Še skatāmi gan modes mākslinieki, gan topošie kosmonauti, gan astronomijas zinātņu doktori, gan sportisti, mūziķi un kas tik vē ne.

Foto: Sergejs Bižāns.

2004-12-09

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.