Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Eksperimenti ar ilgajām ekspozīcijām braucot ar mašīnu

Aiz neko darīt ko tik neizdomāsi! Braucot uz Rīgu no Jelgavas ar izslavētajiem Jelgavas autobusu parka mikroautobusiem Latvijas Radio 2 mūzikas pavadījumā sabildētas pretim braucošās automašīnas, dažādas ēkas un gaismas. Kopsummā interesants materiāls. Ja nu kādam iepatīkas, vēl iesaku arī vasarā pamēģināt pie ugunskuriem. Arī interesanti, tikai fototehnikai tā nedaudz riskantāk.

Foto: Sergejs Bižāns.

2003-12-08

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.