Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Fotosesija ar Santu

Kad mobilais telefons nestrādā un vajadzīgie cilvēki īpaši neaizraujas ar elektroniskā pasta lasīšanu, vienīgais kas atliek, ir eksperimentēt ar to, kas ir. Arī šajā fotosesijā nekas cits neatlika, kā eksperimentēt ar mainīgajiem laika apstākļiem, kad ik pa laikam uzspīd spoža saule un citkārt debesis tā savelkas priekšā debesu spīdeklim, ka gaisma kļūst piesātināti zila.

Fotosesijā nepiedalījās nedz grimmētāji, nedz stilisti, nedz kādi tehniskie darbinieki. Nebija neviena difuzora, neviena gaismas atstarotāja vai retinātāja, neviena prožektora un pat zibspuldzes. Fotografēts un eksperimentāli iegādātās jaunās Fuji ISO100 filmiņas, kurai pat nosaukuma uz sāniem nav (varbūt kreisais ražojums?).

Modele: Santa. Foto: Sergejs Bižāns.

2004-11-14

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.