Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Armanda dzimšanas diena - kad jumts nebrauc, viņu nojauc

Njā. Dažkārt parasts dzimšanas dienas tusiņš var pārvērsties par patiesi savādu pasākumu... Protams, kā jau tas pienākas - viss sākas ar desām, alu un citu alkoholu. Pēcāk seko dejas vinila atskaņotāja izdvestajās skaņās, draugu automašīnu apčurāšana... Tad namamāte namatēvam uztaisa pāris rētas, kam seko neliels ģimenes strīds ar jaunu rētu iegūšanas uz namatēva ķermeņa un tam sekojošai namamātes aiziešanai no tusiņa. Rētas tiek intensīvi ārstētas ar paaugstinātām alkohola devām, kam seko vispārējā masu psihoze un tai pienākošais pasākums - jumta apšuves ārdīšana... Daudz laimes, jubilār!

Foto: Sergejs Bižāns, Gints Veļika, Ģirts Zvirbulis.

2004-09-25

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.