Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Itāliešu meiteņu piedzīvojumi Latvijā

Aizbraucu uz Valkas pirmo Igaunijas – Latvijas rokfestivālu ar naivu cerību atklāt kādu interesantu igauņu rokgrupu, bet rezultātā iepazinos ar divām jaukām tūristēm – arhitektēm no Turīnas, Itālijas. Kaut arī galerija tiek datēta ar 14. augustu, īstenībā tūre bija daudz garāka un noslēdzās 21. augustā. Pa šo laiku foto tika uzņemti Valkā, Valgā, Jelgavā, Ozolniekos un iespējams ka kaut kur vēl arī... Galvenie varoņi – Valērija un Ērika, otrā plāna lomās piedalās arī Ints, Daina, Artis, Jelgavas baltie krekli, Ozolnieku ezers un citi.

2004-08-14

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.