Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Lennija Kravica Rīgas koncerta iesildītāji - «R.A.P.» un skatītāji

Šķiet, ka pašmāju brigāde «R.A.P.» nu savam leģendārajam «Who the fuck is RAP?», 2000. gadā iesildot «Guano Apes» Ķīpsalas hallē nu var pievienot arī Leniju Kravicu. Ja ne ar savas grupas nosaukuma maiņu un ar to saistītajām peripētijām, tad vismaz ar godam nopelnīto «statusu» jau nu visnotaļ.

Foto: Sergejs Bižāns.

2005-07-10

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.