Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Džo Džo Maijera koncerts Rīgā, Sapņu fabrikā

Pasaulslavenais bungu virtuozs Džo Džo Maijers (Jojo Mayer), kas pagājušajā gadā pārsteidza ar īsu programmu Saulkrastu džeza festivālā, šogad, sadarbojoties minētā festivāla tēvam, mākslinieciskajam direktoram Tālim Gžibovskim un koncertaģentūrai FBI, taisās pārsteigt mūs vēlreiz 7. maijā Rīgā, Sapņu fabrikā sniedzot koncertu.

Džo Džo mēdz saukt par daudzpusīgu, ekscentrisku un ārprātīgu. Viņam ir piedēvēti preformanču meistara, dzīvās bungu mašīnas un preformanču ģēnija statusi. Patiesībā tas ir vienkārši fantastisks mūziķis, kuram bungu pārvaldīšana nesagādā lielākas problēmas kā rīta kafijas iemalkošana.

Džo Džo Maijers ir ieguvis popularitāti gan ar bungu spēli, presē izpelnoties tādus apzīmējumus kā «tornado virtuozo» un «drum wizard», gan sintezējot džezu ar elektronisko mūziku. Pie bungām mūziķis pirmo reizi sēdās 2 gadu vecumā, bet pirmā viņa publiskā uzstāšanās notika Honkongā, kad mūziķis bija tikai trīs gadus vecs.

Foto: Ģirts Zvirbulis.

2005-05-07

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.