Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Pašmāju pankgrupas «PND» koncerts Liepājā, kluba «Fountaine Palace»

Kamēr mūsu dzimtenes galvaspilsēta ar lielu degsmi un pūlēm sagaidīja augsto amatpersonu, «pilsētā zem liepām» turpinājās ierastā dzīve. Bez masveidīgās fanošanas līdzi Latvijas hokeja izlasei dažādās iestādēs un klubos, tajos notika arī pa kādam interesantākam notikumam. Tā piektdienas naktī (6. maijā) klubā «Fontaine Palace», kas pazīstams kā iestāde alternatīvās mūzikas piekritējiem, notika rīdzinieku pankgrupas «PND» koncerts. Vispārējas jautrības un līksmošanās atmosfērā iesildošā grupa («PND» ģitārists un viņa blice) izpildīja dažādus gabalus gan slāvu, gan angļu valodā. Lielu atbalstu guva izpildītā (ar lamuvārdu pavadījumu) dziesmiņa, kas tika veltīta nu jau Latvijā pabijušajam Džordžam Bušam.

Savukārt tad nāca kārta pašiem «PND» parādīt uz ko ir spējīgi. Un nelika vilties, jo, lai justos drošāk uz skatuves, ik pa brīdim iemalkoja kādu kluba piedāvāto alus šķirni. Ņemot vērā arī salīdzinoši zemo ieejas maksu – Ls 1, koncerts tiešām bija tā vērts, kaut vai tādēļ, lai atbrīvotos no stresa un negatīvajām emocijām, kas bija sakrājušās pēc nogurdinošās darba nedēļas.

Teksts un foto: Andrejs Lukins

2005-05-06

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.