Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Tami-Tami» vasaras dārza atklāšana un «Labvēlīgā Tipa» koncerts

Visas zīmīgās Latvijas neatkarības dienas ietvaros «Jelgavas balto kreklu» un picorāna «Tami-Tami» pagalmā norisinājās dažādas bērniem veltītās aktivitātes, savukārt vakarā atpūsties varēja arī pieaugušie - ar Normundu Jakušonoku un Andri Freidenfeldu kopā jautrībās tika atklāts «Tami-Tami» vasaras dārzs, kam sekoja grupas «Labvēlīgais Tips» koncerts «kreklos».

«Tips», iesāka savu uzstāšanos ar publikas iesaistīšanu, dziedod kopā disko ēras hīta rimeika tekstu «ČBK! Aha-aha! I like it!», pēc kā sekoja pilnmetrāžas uzstāšanās, iekļaujot arī sava jaunā singla «Pīrādziņ, nāc ārā!» prezentēšanu Jelgavas publikai un dažādu «vecāku» dziesmu atgādināšanu, kam sekoja grupas dalībnieka Ģirta vārdadienas apsveikumi un laba vēlējumi, tai skaitā arī maziņš jandāliņš ar SVLV fotogrāfu aizskatuvē.

Foto: Gundega Stikliņa.

2005-05-04

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.