Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Tami-Tami» Bērnu un jauniešu sporta svētki Jelgavā

Tas bija vēl nebijis tracis! Jelgavā pagalmu svētki kā tādi jau sen ir aizmirsti, savukārt bērniem un jauniešiem atpūtas laukumu ierīkot arī neviens nevēlas. Tā, sanākot kopā vairākiem interesentiem (lasi - SIA «Kreklu grupa», biedrība «Remoss») un iegūstot atbalstu arī no malas tika noorganizēti pirmie vērienīgie sporta svētki bērniem.

Kaut arī diena nabija padevusies īpaši saulaina, lietus nelija, tāpēc iztrakoties gribētāju bija gana daudz. Kopsummā uz pasākumu sanāca vairāk nekā 600 cilvēku, ja neskaita tos studentu bariņus, kas bija visas dienas garumā «pielipuši» pie tuvējo kopmītņu logiem un vēroja notiekošo.

No pulksten 14 par sportiskajām un izklaidējošām aktivitātēm rūpējās «Remoss». Bija sarūpētas daudz dažādas atrakcijas - 3 mākslīgās klinšu un rāpšanās sienas (pusaudžiem, tīņiem un bērniem), dažādas sporta aktivitātes un konkursi kā bērniem, tā arī pieaugušajiem : «Piepūteklis», «Ķirsis», «Lidojošie šķīvīši», «Šaušana pa bundžām», «Gorodki», «Riņķu mešana», «Šautuve», «Jautrie zābaciņi» u.c. Atrakciju dalībniekiem tika sarūpētas arī balvas, par ko jāpaskās picorānam «Tami-Tami», literāri – muzikālajam klubam «Jelgavas baltie krekli», sakņu fabrikai «Paplāte nr.1», Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejam, tūrisma firmai «Noa-MJ», sporta un atpūtas centram «Zemgale», enerģijas dzērienu ražotājam «Shark» un «Aldarim».

Paralēli aktivitātēm svaigā gaisā, picorāna «Tami-Tami» telpās norisinājās Jelgavas atklātais jauniešu čempionāts šahā, bet kulmināciju tas sasniedza uzreiz pēc apbalvošanas, kad norisinājās simultānspēle šahā pret Spīdolas ģimnāzijas 7. klases skolnieci Katrīnu Šķiņķi (par kuru viņai milzīgais paldies).

Foto: Gundega Stikliņa, Jānis Saliņš

2005-05-04

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.