Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Liepājas tirdzniecības centra «Kurzeme» atklāšanas svētki

Jaunie lielveikali Liepājā pēdējā laikā sāk parādīties kā sēnes pēc lietus. Protams katrs jaunais cenšas pārspēt iepriekšējo atklāšanas programmas ietvaros. Atjaunotais tirdzniecības centrs «Kurzeme» parūpējās par spīdošu atvēršanas pasākumu (protams, neiztika bez ierastajiem ļaužu pūļiem un rindām, kuri cerēja reizē tikt iekšā).

Pasākuma nagla noteikti bija dažādu Latvijā pazīstamu izpildītāju koncerts turpat netālu - Rožu laukumā. Tas, ka Liepājas viesi un paši liepājnieki ir vareni traki uz šādiem muzikāliem notikumiem, varēja pārliecināties ne reizi vien. Publikas atbalsts bija vienreizējs ikvienam izpildītājam, kurš šajās 2 dienās kāpa uz skatuves, vai tie būtu Fomins un Kleins, Fēlikss Ķiģelis, Detlefs, Upaciera un Freidenfelda banda, nu un protams 2. dienas koncerta kulminācija noslēgumā - vietējā kulta grupa «Tumsa» ar mūžīgi pa skatuvi, kā trusītis, lēkājošo Mārtiņu Freimani priekšgalā. Koncerts jebkurā gadījumā bija izdevies, īpaši pateicoties kvalitatīvai skaņas aparatūrai, kura nodrošināja muzikālo «strāvu» no kāju pirkstgaliem līdz pat matu galiņiem, tā, ka lēkāt nācās pat tiem, kuri to nezin kādu iemeslu dēļ nemaz nevēlējās to darīt.

Teksts un foto: Andrejs Lukins.

2005-04-10

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.