Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Četru baltu kreklu» un «Mazo balto kreklu» 1. maija svētku svinības

Pirmais maijs vēsturē iegāja ne tikai ar to, ka tika svinēti Darba svētki, Iestāšanās Eiropas Savienībā svētki, pareizticīgo lieldienas, bet arī literāri – muzikālajai kafejnīcai «Mazie baltie krekli» palika 2 gadiņi (bet SVLV svinēja 3. gadu jubileju - red.piez.).

Lielās jubilejas sakarā notika grandiozs 1.maija gājiens ar neļķēm, baloniem, dažādu krāsu karogiem un transparentiem, uz kuriem varēja lasīt «2 – tas ir vareni», «Mazs cinītis gāž lielu vezumu», «MIERS, MAIJS, KREKLI» u.c. Gājiena priekšgalā braši soļoja orķestris, aiz tā «Mazo balto kreklu» vadība, pastāvīgie klienti un sabiedrībā populāras personas.

Pēc gājiena, kā jau tas pēc gājieniem pieņemts, tika rīkots svinīgais bankets, kura laikā notika «Jaunās ēdienkartes atvēršana», jauno ēdienu un pierasto dzērienu degustācija, kā arī koncerts. Uzstājās dziedātāja Gaļina, pārstāvji no grupas «Autobuss debesīs», Muravejs ar kompāniju, A.Freidenfelds (Fredis) un N.Jakušonoks (Noris) prezentēja jauno «Labvēlīgā tipa» dziesmu par sešiem skopajiem brāļiem.

«Mazie baltie krekli» atrodas Rīgā, Kalēju ielā 54 un, ja Vecrīga nav kādu nacionālo vai citu interešu dēļ «aizslēgta», strādā no pirmdienas līdz sestdienai no 11.00 līdz 23.00. Katru piektdienu «mazajos» uzstājas dzīvs pianists.

Foto: No svētku rīkotāju arhīva.

2005-05-01

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.