Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Kluba «Četri balti krekli» piecu gadu jubileja

Tradicionālā «melnās aronijas» kokteiļa, stundu garā video un tarifikācijas skates «garšošana» Jelgavas kluba lielā brāļa – «Četru baltu kreklu» – jubilejā bija tikai daži no pārsteigumiem.

«Četru baltu kreklu» jubilejas svinības notika tikai nedēļu pēc tam, kad Jelgavā bija nosvinēta mazā brāļa – «Jelgavas balto kreklu» – paspārnē mītošā picorāna «Tami - Tami» gada jubileja. Kā jau populāram Rīgas klubam pienākas, uz jubilejas reizi bija atnākuši daudzi sabiedrībā vairāk vai mazāk zināmi cilvēki, sveicot jubilāra saimniekus ar dāvanām, arī mēģinot «piekukuļot» tarifikācijas skates laikā. Vakars sākās ar vairāk nekā stundu garu sižetu par «Četriem baltiem krekliem», bet turpinājumā publiku iekustināt mēģināja tarifikācijas skatē pieteiktie mūziķi. Kaut arī muzikālais diapazons bija gana plašs, uzkurināt viesus izdevās tikai līdz ar dueta «Two Old Babes» uzstāšanos, kas plašāk gan pazīstami kā «Radio SWH» balsis Ufo un Fredis. Ar slēpšanos aiz improvizētiem nosaukumiem izcēlās arī kluba biežie viesi grupa «Keksi», kas šoreiz sevi dēvēja par «Kliņģerīšiem». Dažādus pārsteigumus sagādāja pavisam nezināmi projekti – akordeonistu trio «Spārīte» un tubu trio no Zilupes. Pēdējie neveiksmīgi centās pārdot arī kādu no saviem instrumentiem, apgalvojot, ka ar to spēlējis pats Ļeņins.

Klubs dzimšanas dienas reizē savus ciemiņus bija pārliecinājis – «Četri balti krekli» ir simtprocentīgi latvisks muzikālais klubs, kas saviem viesiem spēj sagādāt ne vien dzeramus un ēdamus pārsteigumus, bet arī palutināt ar gardāko latviešu mūziku. Arī kluba pirmsākumos definētais darba laiks – «klubosutočno» – nebija mainījies, jo svinības turpinājās līdz pat rītausmai.

Foto: No kluba arhīva.

2005-03-15

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.