Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«R.A.P.» akustiskais koncerts. Pirmā uzstāšanās «Jelgavas baltajos kreklos»

Visādā ziņā latviski noskaņotais klubs saņēmās un deva iespēju skiastai un velnišķīgi liriskai latviešu brigādei «R.A.P.» uzstāties uz Jelgavas skatuves. Puiši līdz šim ir snieguši ļoti daudz koncertu Jelgavā, bet uz «Kreklu» skatuves viņi bija pirmoreiz. Ar ko arī apsveicam. Te nu būs arī neliels fotoieskats notikumos.

Foto: Sergejs Bižāns.

2004-10-13

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.