Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Sāras Braitmenas koncerts Rīgā, «Skonto» hallē, «Harlem» tūres ietvaros

Kaut arī «opermeitene» uz skatuves ir jau ne pirmo desmitu gadu, šķiet, ka enerģijas Sāras Braitmenas krūtīs pietiks vēl vismaz diviem gadu desmitiem. «Harlem» tūres koncerts Rīgā tikai parādīja, cik ļoti daudz ko nozīmē kvalitatīva pieeja ne tikai programmas sastādīšanai, bet arī šova elementu saplānošanai, lai solistei nebūtu jāizpilda kūlenis gaisā tieši pirms sarežģītas solo partijas.

Zālē praktiski nebija brīvo vietu, kas nozīmēja, ka Loida Vēbera mūzikas cienītāju, bet jo īpaši Braitmenas balss pazinēju Baltijas valstīs netrūkst. Jaucot dažādu laiku gabalus vienā programmā, Sāra Braitmena tomēr diezgan skaidri pieturējās pie pamattēmas - jaunā albuma prezentācijas, bet, lai sajūsminātu publiku ar ko īpašu, ik pa laikam «ielīmēja» kādu no veicajiem superhītiem.

Interesantais sēdvietu iekārtojums, cirka arēnai līdzīgā skatuve, uz kuras un kurā bija pa pilnam dažādu pietaišu, kas ik pa laikam pacēla, aiznesa vai kā citādi mainīja Braitmenas atrašanās vietu galveno panāca - harēma sajūtu skatītājos un pārrunu vērtu turpmāko nedēļu. Šo koncertu apmeklētāji noteikti atcerēsies vēl labu laiku un nespēs apstāties runāt par to.

Foto: Sergejs Bižāns.

2004-09-13

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.