Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Rozaa Peldbaseins 2005». Fotoieskats pasākumā.

Kamēr cilvēkiem savāksies apņēmība uzrakstīt kādu nopietnāku atsauksmi par festivālu no SVLV puses, piedāvājam jums pirmo fotogaleriju par notikumiem festivālā «Rozaa Peldbaseins 2005», kuru nez kāpēc vēl joprojām (arī SVLV) meklē kā Rozā peldbaseinu. Visi laipni aicināti piedalīties diskusijā un dalīties savos iespaidos par notikušo fotogalerijas komentāros.

Foto: Ģirts Zvirbulis.

2005-02-19

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.