Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Celmlaužu Dorian Gray koncerts Jelgavas Baltajos Kreklos

Vēl tumšs. Snieg sniegs un ar sajūsmas pārpilnu sirdi cilvēki pamet pa nakti gana izstaigāto klubu. Šonakt šeit notika brīnumainais - pēc vairāku gadu pastāvēšanas Četrus Baltus Kreklus apdziedāja nelatviešu grupa (ja, protams, neskaita Čikāgas Piecīšus) – Dorian Gray no Zviedrijas. Atsaucība bija gana augstā līmenī, arī paši Dorian Gray pēc koncerta atdzīst: «Sasodīti labi, publika mums palīdzēja ar savu pozitīvo lādiņu.». Liels paldies Swedish Showcase par kārtējo (un, bez šaubām, ne pēdējo) zviedru mūzikas priekšskanējumu Jelgavā.

2003-12-05

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.