Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Opus Pro» un Aishas koncerts Liepājā, klubā «Pablo»

Neskatoties uz šausmīgo skaņu, kas ir raksturīga pazīstamākajam Liepājas mūzikas klubam (klausoties koncertu ienāca prātā atziņa, ka kaut kur ir sūdīgāk nekā Rīgas «Depo»), jau koncerta otrajā daļā pēc skaņotāja veiklajām darbībām visa piepildītā pagrabtelpa dziedāja līdzi vecajām ogrēniešu rokbalādēm un vērienīgi ieklausījās jaunajos «gabalos». Nevarētu gan teikt, ka liepājnieku uzņemšana būtu īpaši kaislīga, tomēr jāatzīst, ka pie tās kvalitātes, kas nāca ārā no koncerta apskaņošanas aparatūras domājams, ka nekas labāks vietējiem vienkārši nebūtu izdevies. Galu galā, kāda jēga no profesionāliem mūziķiem, ja viņus nevar dzirdēt? Laiki, kad galvenais bija kaut ko saklausīt, kaut vai no desmit reizes pārrakstītas lentes šķiet, ka nu jau būs garām un tagad ir pilnīgi citas prasības.

Atliek vienīgi cerēt, ka klubs saņemsies un ieguldīs līdzekļus ne tikai savā augšējo stāvu lolojumā («Latvijas 1. rokkafejnīca»), bet arī pagrabtelpu aprīkošanai ar pienācīgu aparatūru, lai atbraukušajiem mūziķiem nenāktos vilties.

Foto: Sergejs Bižāns

2005-02-12

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.