Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Ingus Baušķenieka «Nezināmā šedevra» prezentācija «Četros baltos kreklos»

Ir tikai pašsaprotami, ka latvju jaunā viļņa pamatlicēju «Dzelteno pastnieku» veiksmīgā atgriešanās iedrošināja tās līderi Ingu Baušķenieku apsvērt arī savas 16 gadu solodarbības augļu iedzīvināšanu uz koncertskatuves. Kopš gada nogales viņa diskogrāfiju papildina izlase «Nezināmais šedevrs», kurā pārstāvēti gan pieci soloalbumi, gan iepriekš nepublicētas dziesmas.

Koncertā «Četros baltos kreklos» viņš vairumu izlasē iekļauto kompozīciju atskaņoja kopā ar grupas «The Hobos» mūziķiem – basģitāristu Mārtiņu Burkevicu, ģitāristu Egonu Kronbergu un bundzinieku Vilni Krieviņu (būdami profesionāļi, viņi nepilna mēneša laikā sagatavojās pirmajam koncertam klubā «Depo» – neilgi pirms Baušķenieka 48. dzimšanas dienas decembra nogalē).

Animators Edmunds Jansons īpaši koncertiem izveidojis vienkāršas, bet izteiksmīgas videoinstalācijas. Neatņemama koncertu dalībniece, protams, ir Edīte Baušķeniece (bez kuras balss deviņdesmito gadu sākuma hiti «Ilzīte Milzīte» un «Guvernate diversante» nav iedomājami). Pie taustiņiem – Uģis Vītiņš. Koncerti «kreklos» ievadīja divu mēnešu turneju pa Rīgas, Jelgavas un Cesvaines klubiem.

Teksts: Mārtiņš Zviedris. Foto: Sergejs Bižāns.

2005-01-21

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.