Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Prāta vētras» klubu tūre «Veronika». Ceturtā pietura - Rīga

««Prāta Vētra» saka lielu paldies visiem, kas apmeklēja «Veronikas» koncertus, radot īstu rokenrola atmosfēru visos četros koncertos. «Sapņu fabrikas» koncerts Rīgā, 10. decembrī tika translēts «dzīvajā» «Apollo» interneta portālā», tā «Prāta Vētra» raksta par tūri savā mājaslapā, bet SVLV piedāvā bildes no koncerta.

Foto: Ģirts Zvirbulis.

2004-12-10

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.