Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Prāta vētras» klubu tūre «Veronika». Otrā pietura - Tukums

Pa galvu, pa kaklu tie, kas nepaguva vai arī netika Jelgavas klubā iekšā iepriekšējā vakarā, steidzās ieņemt labākās vietas Tukuma klubā, kurā vietas bija nu ja nu ne atliku likām, tad nu nedaudz vairāk, nekā «Jelgavas baltajos kreklos» vinotaļ.

Koncerta programmā nekādu īpašu atšķirību nebija, ja nu vienīgi pašā skatuves izkārtojumā - vietas bija vairāk un telpa daudz plašāka. tas ļāva pilnībā izbaudīt arī spēcīgo gaismas tehniku, ar kuru bija nokrauta skatuve.

Foto: Indra Leitāne.

2004-12-03

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.