Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Prāta vētras» klubu tūre «Veronika». Pirmā pietura - Jelgava

«Sveiki bērnudārza biedri, sveiki skolasbiedri,» tā Renārs Kaupers izteicās, noskatoties no «Jelgavas balto kreklu» skatuves uz pārpildīto zāli. Publikā bija ne tikai biedri un draugi - starp skatītājiem varēja manīt gan desmitgadīgos, gan sirmgalvjus. Un visi (vai, pareizāk sakot - lielākā daļa) bija atnākuši paklausīties savas pilsētas mūziķus, kam uzstāšanas dzimtajā pilsētā nenotika jau vairākus gadus. Piedevām vēl šis pasākums bija arī «Jelgavas kreklu» viena gada jubileja, ko pirms «prātnieku» uzkāpšanas no skatuves pieteica Normunds Jakušonoks.

Bailes par ārkārtīgi pārblīvēto zāli bija veltīgas - vietas pietika visiem un vienīgā problēma, kas skāra apmeklētājus bija lielais karstums - gan tāpēc, ka ventilācija nav paredzēta pārpildītai zālei, gan arī tāpēc, ka tik sarežģītu, lielu un arī siltumu paaugstināti ražojošu skatuves aprīkojumu diezin vai kāds bija gaidījis.

Koncerts bija vairāk nekā izdevies – pusotru stundu garā programma, kuras laikā tika izpildītas «Veronikas» albuma dziesmas tika papildinātas arī ar dziesmām no citiem albumiem. Izpildījuma ziņā varēja dzirdēt daudz jaunu un interesantu aranžējumu, bet jo īpaši gribas atzīmēt Renāra Kaupera «veco laiku» dziedāšanu - nedaudz zemākā tonī, kas piešķīra daudzām dziesmām pavisam citu skanējumu.

«Kāpēc nebija «Spogulīša», Jāni?», pēc koncerta kāds apmeklētājs prasīja Jānim Jubaltam, uz ko viņš atbildēja: «80% dziesmu bija jābūt no «Veronikas». Centāmies pielikt klāt pēc iespējas vairāk dziesmu, bet visas tak mēs šā vai tā vienā koncertā nevaram nodziedāt!»

Foto: Sergejs Bižāns.

2004-12-02

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.