Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Kultūrepizode» Ozolnieku Tautas namā. 1. daļa

Gribējās sataisīt brīnumus oktobra beigās. Principā izdevās. Vismaz tā izskatās, ka ir izdevies. SVLV sadarbībā ar Ozolnieku Tautas namu pirmo reizi organizēja kopprojektu, kura risinājumam tika piesaistīta vēl kaudzīte organizāciju. Kopsummā ļoti interesanti ne tikai no skatītāju viedokļa.

1. sērijas bildēs redzami «Pie Velna», Mazī, Uldis Beitiņš un Uldis Timma, Raitis Krūmiņš kā sveicējs organizatoriem un Inesei Kalniņai kā arī bērni, kas skatījās «Daukas» multeņu otro daļu.

Foto: Ģirts Zvirbulis.

2004-10-29

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.