Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Deep Insight» koncerts Jelgavas klubā «Tonuss»

Šķiet, ka biežā koncertēšana Baltijas valstīs puišiem ir nākusi par labu un no «underground» brigādes, kas līdz šim tika uzņemta 10 - 20 cilvēku - atbalstītāju sastāvā, tagad ir paaugusies un spēj savāk daudz lielākus pūļus. Jāatzīmē, ka koncerts bija arī grupas jaunā albuma priekšvakarā, un tajā bija vairāki jauno dziesmu pirmatskaņojumi latviešu skatītājiem.

2003-10-29

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.