Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Raibā Tauriņa ierakstu» rudens sezonas atklāšanas pasākums

9.oktobrī grupa «Mary Jane» varēja svinēt savu pirmdzimto – tika prezentēts nupat tapušais albūms «L.I.V.E.» (Lost Innocence Vast Ego). Šis ir jau otrais albūms, ko izdod šā gada sākumā radītais leibls «Raibā Taureņa ieraksti» (pirmais bija «Hospitāļu ielas» «Pilnmēness»). «Hospitāļu ielai» arī tika gods sākt prezentācijas pasākumu, viņiem sekoja «Crowd», «IndyGo» un pasākuma īpašie viesi – «Pienvedēja piedzīvojumi», kas izpelnījās lielākas ovācijas nekā paši pasākuma vaininieki – «Mary Jane». Lai nu kā – apsveicam «MaryJane» fanus ar ilgi gaidīto albūmu, «Raibo Taureni» ar veiksmīgi uzsāktu darbību, Gustavu Terzenu ar dzimšanas dienu, utt.

Foto: Ģirts Zvirbulis.

2004-10-09

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.