Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Smislovije gallucinacii» koncerts klubā «Tonuss»

«Mēs esam darbaholiķi. Es bieži esmu domājis par to, ka mums vajadzētu kaut nedaudz atpūsties, bet tas nekādi neizdodas,» tā «Smislovije gallucinacii» raksturoja grupas līderis Sergejs Bobunecs pēc koncerta sestdien klubā «Tonuss».

Šis bija viņu pēdējais koncerts Latvijas turnejā. Tagad grupai paredzēta koncertu virkne Krievijā. Pēc tam, gatavojoties «Smislovije gallucinacii» 15 gadu jubilejai, grupa veidos «The Best» izlasi, kuras iznākšana plānota līdz ar svinībām nākamgad. Sergejs Bobunecs apstiprināja, ka pēc labāko dziesmu izlases iznākšanas grupa līdz pat 2005. gadam plāno gatavot jaunu albumu. Pieeja tā veidošanai būs īpaši rūpīga: «Mums ir apnicis mūziku «štancēt», tāpēc gribam apkopot domas un šajos divos gados izdarīt kaut ko līdzīgu kā jūsu «Brainstorm», kuru pēdējais albums ir vienkārši ģeniāls,» tā Sergejs, «Darba mums vienmēr pietiks, jo mūzikā visu laiku nāk kaut kas jauns, un mēs mēģinām to apgūt. Ja salīdzina mūs pirms desmit gadiem, tagad dziesmās jūtami klāt nākusi elektronika, jo tā tagad ir modes lieta. Deviņdesmitajos neviens nedomāja par elektroniku, visiem viss bija vienalga, visi gribēja vienkārši protestēt pret visu, ko vien var iedomāties, sākot ar politisko iekārtu un beidzot ar badu Āfrikā, tāpēc arī mūzikas komplicētībai bija maza nozīme. Mums ir vēl daudz jāstrādā, lai varētu sasniegt pietiekami augstu līmeni un ar nākamo albumu pārsteigtu klausītājus, nesniedzot tiem vienkārši kārtējo protestu sēriju.»

«Smislovije gallucinacii» kļuva populāri ārpus Krievijas (īpaši bijušajās Padomju Savienības valstīs) pēc tam, kad divas viņu dziesmas (nevis vienu, kā daudzi maldīgi domā) producenti bija izvēlējušies filmai «Brat 2». Sergejs Bobunecs tagad to atstāsta ar lielu azartu: «Mēs labi pazinām filmas producentus, jo viņi nāk no mūsu puses. Viens no viņiem man piezvanīja un teica, ka divas dziesmas ir izvēlētas kā «soundtreki» filmai. Es sākumā neticēju, teicu, ka viņi kaut ko ir sajaukuši, ka piezvanījuši «Smislovije gallucinacii», nevis «Bi - 2», jo visiem jau bija skaidrs, ka «Bi - 2» puišu mūzika pilnīgi noteikti tiks iekļauta filmā.»

2003-10-25

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.