Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

«Prāta Vētras» albuma «Veronika» atkalizdošanas svētki un veikaliņa «Veronika» atklāšana

Idejas vārda vadīti, «Prāta vētras» puiši bijušā ziedu veikaliņa telpās Rīgā, Kalpaka bulvārī prezentēja gan savu vēlreiz izdoto albumu «Veronika», gan arī īpaši albumam par godu uz četrām dienām atvērto tāda paša nosaukuma veikaliņu. Līksmā prātā un žurnālistu ieskauti, Raita Ašmaņa izpildītās mūzikas pavadījumā «prātnieki» atbildēja uz jautājumiem, cienāja ar picu un dzērieniem, kā arī parakstīja nule iegūto CD vāciņus. Svinības veikaliņā ilga līdz pat pusnaktij, apkalpojot klientus, cienājot viņus ar dažādiem dzērieniem, kā arī projicējot uz veikaliņa sienas koncertfilmu ««Prāta vētra» par sevi un «Reiganiem»», kas arī ir iekļauta CD dubultniekā.

Foto: Sergejs Bižāns.

2004-09-15

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.