Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas «The Hobos» koncerts «Jelgavas Baltajos kreklos»

Viss labais kādreiz beidzas. Atuveni tāda bija sajūta, atnākot uz šo koncertu. Pārsimts cilvēku bariņš, kas dejoja Ūdrīša vokāla vadīti bija kā pretstats šai pašā ēkā notikušajam koncertam vēl singla «Christian» laikos – toreizējā kluba «Mobile» telpās visi koncertu apmeklēt gribētāji nemaz nevarēja tikt iekšā... Tas gan netraucēja «The Hobos» nospēlēt lielisku koncertu, iekļaujot programmā gan savas jaunā albuma «Radio Jah Jah» dziesmas, gan arī vecos hītus.

Foto: Sergejs Bižāns.

2004-09-11

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.