Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas «Waterdog» Baltic Open 2004 tūre

Jūlija beigās/augusta sākumā tūrē «Baltic Open 2004» devās zviedru powerpop/glamrock grupa «Waterdog». Tā dibināta 1997. gadā, un kopš pirmā koncerta dzimtās Klipanas viesnīcā izlauzusies līdz desmitiem tūkstošu lielai auditorijai pašā Berlīnes sirdī.

«Baltic Open» laikā «Waterdog» sniedza 12 koncertus no Kaļiņingradas līdz Tallinai. Latvijā grupa uzstājās Limbažu pilsētas svētku noslēguma pasākumā, Balvu festivālā «Osvalds», klubos «Vidzemnieks», «Multiklubs», «Trīs Draugi», «Depo» un «Austrumu Robeža», kur tika filmēti TV raidījumam «Siena šķūnis». Pāris dziesmas grupa nospēlēja arī Latvijas Jaunatnes savienības rīkotajā brīvdabas pasākumā pie Kongresu nama Rīgā. Tūres laikā «Waterdog» sniedza arī vairākas intervijas – raidījumam «Juniors TV», kā arī LTV2 ziņām krievu valodā. «Waterdog» kaverversija «Depeche Mode» dziesmai «A Question Of Time» jau labu laiku atrodas «Radio 3» Top 20 pirmajā vietā.

Oktobra sākumā iznāk grupas jaunākais veikums – maksisingls «Five Easy Pieces». Tuvākajā nākotnē plānota sadarbība ar Latvijas grupām «Dzelzs Vilks» un «Selfish Scream», kuras vokālists Chupes oktobra beigās dosies uz Zviedriju, lai studijā iedziedātu trīs «Waterdog» dziesmas latviešu valodā Latvijas mūzikas tirgum. Drīzumā «Waterdog» izdevēji – Vācijā bāzētā kompānija «Parkercom» sēdīsies pie sarunu galda ar vienu no vadošajām Latvijas izdevniecībām.

Papildus informācija: www.waterdogonline.com.

Teksts un foto: Kalvis Gerķis

2004-08-15

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.