Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Saulstāvju godi – «Baltijas saule 2004»

11. septembrī Rīgā, Zaķusalā notika baltiešu rudens saulstāvju godi «Baltijas Saule 2004.». Pasākums sākās jau pulksten 10 ar folkloras kopu koncertiem. Pasākumā uzstājās folkloras kopa «Skandinieki», vīru kopa «Vilki», folkloras kopa «Kokles», seno cīņu un folkloras kopa «Trejasmens», folkloras kopa «Ceiruleits», folkloras kopa «Vilcenes», folkloras kopa «Grodi», seno cīņu un folkloras kopa «Vilkači», folkloras kopa «Auļi». Pēcāk notika grupas «Iļģi» koncerts, pēc kura bija pusstundu garā «Saules kaujas» imitācija. No pulksten 18 uzstājās «pagan metal» grupas «Andaja» (Lietuva), «Loits» (Igaunija), «Angis» (Lietuva), «Metsatoll» (Igaunija), «Turisas» (Somija) un pašmāju «Skyforger» (Latvija).

Foto: Armands Ērgils.

2004-09-11

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.