Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Pirmais Latvijas - Igaunijas rokfestivāls Valkā

Valkas festivāla ļoti zemais organizatoriskais līmenis piespieda daudzus mūziķus stundām ilgi gaidīt uzstāšanos, jo pasākuma programmai līdzi varēja nesekot. Arī žūrijas komisijas loceklis mūziķis Ingus Ulmanis uz jautājumu, kā viņš spēj izsekot, kurš konkursants atrodas uz skatuves, atbildēja: «Cenšos atrast kādu no tiem, kas tikko uzstājās, un uzzināt, kas tie tādi ir.»

Liels prieks bija par īso, bet profesionālo «Crowd» uzstāšanos festivāla noslēgumā. Kaut gan grupas balss Jana Čakste bija nogurusi un nosalusi (temperatūra naktī bija ap 10 grādiem pēc Celsija), tas netraucēja nospēlēt programmā paredzēto pusstundu un iegūt trešo vietu festivāla konkursā. Kā jau tika gaidīts, pasākuma apmeklējums nebija pārāk augsts, jo festivāls notiek pirmo reizi. Nepārliecinošā igauņu grupu uzstāšanās tikai pastiprināja efektu, ka festivāls nav izdevies. Tomēr jānovēl organizatoriem nākamgad saņemties, mācīties no kļūdām un sarīkot pasākumu divtik saturiski bagātu, pieaicinot jaunus apmeklētājus Latvijas ziemeļu tālākajā pilsētā.

Foto: Sergejs Bižāns

2004-08-14

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.