Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Kluba «Tonuss» 10. gadu jubilejas svinības. 1. diena

Šķeit, elektroniskā mūzika, kaut arī lielu popularitāti guvusi, apmeklētājus saaicināt kopā nevarēja. Savukārt joku plēšana un salūts izklaides cienītājiem ir daudz tuvāki. Vismaz tāds iespaids rodas pēc kluba «Tonuss» desmitgades pasākumiem.

Svinību viesus laiks šogad lutināja – gan pirmajā, gan otrajā dienā visi, kas nevēlējās tikt «iesprostoti» kluba telpās, varēja dejot un atpūsties brīvdabas zonā pie kluba ieejas, kur bija skatuve, bāra lete un galdiņi. Piektdienas pasākumi raksturojās ar īpašu uzmanības vēršanu elektroniskajai mūzikai. Tik liels skaits dažādu augstas klases DJ klubā, šķiet, nekad nebija bijis, un, lai pagūtu noklausīties kaut nedaudz no visiem setiem, nācās pastāvīgi kursēt starp lielo zāli, «chill - out», T2 zāli un brīvdabas zonu. Ja galvenais šai pasākumā bija tieši mūzika, tad vakara beigās nogurums bija nevis iztrakošanās, bet gan šī «maratona» dēļ, savukārt dejotāji varēja izkustēties uz nebēdu tieši savai gaumei visatbilstošākās mūzikas skaņās.

Foto: Sergejs Bižāns

2004-07-30

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.